Ponuka práce > MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ

MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná výrobná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ:

Hlavné zodpovednosti:

- Zabezpečenie materiálu potrebného pre výrobu podľa požiadaviek
- Denná komunikácia s dodávateľmi a výrobou ohľadne zabezpečenia materiálu
- Zodpovednosť za riadenie a vyhodnocovanie výšky skladových zásob zvereného úseku za účelom dosahovania stanovených cieľov
- Optimalizácia zásob
- Práca so systémom SAP

Požiadavky

- VŠ vzdelanie v oblasti logistiky alebo ekonomiky
- Plynulá znalosť anglického jazyka - podmienkou
- Min. ročné pracovné skúsenosti vo výrobnej logistike - automobilový priemysel výhodou
- Komunikatívnosť, spolahlivosť
- Schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy
- Skúsenosti s programom SAP výhodou
- Znalosť o skladovom hospodárstve
- Asertivita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie, Výroba, priemysel a energetika, Technické profesie,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Budú prezentované na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)