Ponuka práce > Servisný technik tlačiarní

Servisný technik tlačiarní

Náplň práce

Do stabilnej medzinárodnej spoločnosti hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu servisného technika. Tvojou náplňou práce bude poskytovanie servisu v oblasti tlačových riešení. Ak máš v danej oblasti prax, potom je táto pozícia pre teba ako stvorená!

Tvojou náplňou práce bude:
- Vykonávanie servisných úkonov spojených s pravidelnou údržbou, inštaláciou, diagnostikou, opravou či výmenou dielov
- Poskytovanie technickej podpory či školení
- Komunikácia s internými aj externými technikmi
- Testovanie, analýza a následné reportovanie chýb
- Komplexná podpora predajného tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
- Prax v oblasti tlačových riešení – 2 roky – PODMIENKA
- §22
- Vodičský preukaz skupiny B - PODMIENKA
- základy anglického jazyka - písomná komunikácia
- Bezproblémová orientácia v otázkach tlačových produktov, počítačovej technológie, operačných systémov či sieťových technológií
- Musíš sa vyznať v laserových alebo multifunkčných zariadeniach
- Analytické myslenie, schopnosť prezentácie chýb a dobré organizačné schopnosti
- Znalosť tlačových riešení tretích strán - SafeQ, MyQ, Abby či skúsenosti v oblasti produkčnej tlače (SRA3) - VÝHODA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné benefity: - mesačná odmena, max 1/3 základnej zložky - 2x do roka bonus v orientačnej výške 50% základnej zložky (podľa plnenia stanovených cieľov)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)