Ponuka práce > Pracovník zákazníckeho centra v GRÉCKU (potrebná slovenčina a angličtina)

Pracovník zákazníckeho centra v GRÉCKU (potrebná slovenčina a angličtina)

Náplň práce

Áno, čítaš dobre! Ponúkame ti pozíciu v Grécku, v Aténach alebo v meste Thessaloniki, kde bude slovenčina tvojou najväčšou výhodou.

Tvojou hlavnou náplňou práce je najmä telefonický kontakt s koncovými zákazníkmi, ktorí majú rôzne otázky, problémy alebo dotazy ohľadne produktov danej spoločnosti. O akú ide ti samozrejme povieme na pohovore, ale sme si istí, že ju poznáš. :)

Môžeme ti však prezradiť, že je to jedna z najväčších TECHNOLOGICKÝCH spoločností na svete, takže ak si technickejší typ a lákajú ťa mašinky, technológie a rád radíš kamošom/ rodine ako si vylepšiť svoj mobil, tablet, či laptop, tak ťa bude baviť aj táto pozícia :)

Okrem telefonátov sa môže sem-tam vyskytnúť aj email alebo komunikácia cez chata je dôležité, aby si pri odpovediach postupoval podľa interných smerníc a nastavenia firmy, ktorú reprezentuješ.

V Grécku je veľká komunita Slovákov a Čechov, tak veríme, že ti domov nebude až tak chýbať.

Požiadavky

Ak by si rád/ rada žila na istý čas v Grécku a vieš si predstaviť, že práca by ťa bavila, spĺňaš 90% požiadaviek. :)

Ak si:
- absolventom/ absolventkou strednej alebo vysokej školy
- slovenčina je tvoj rodný jazyk alebo ju ovládaš na úrovni materinského jazyka
- dohovoríš sa v angličtine (B2)- školenia budú v angličtine a tvoji kolegovia budú z rôznych krajín sveta, tak sa s nimi nejako predsa musíš dohovoriť :)
- si komunikatívny/a a rád/ rada pracuješ s ľuďmi

Táto práca zahŕňa prácu na smeny a taktiež prácu cez víkendy. Za deň však robíš klasických 8 hodín, takže sa nemusíš báť a svoj rozvrh vieš vždy 2 týždne dopredu, takže si vieš svoje aktivity v pokoji naplánovať.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Cestovný ruch,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.+14. plat plynúci zo zákona - productivity bonus- max. 200 EUR - RELOCATION PACKAGE: spoločnosť ti zaplatí letenku do Grécka, zabezpečí vyzdvihnutie na letisku, dostaneš ubytovanie v hoteli na 2 týždne a potom ti spoločnosť pomôže nájsť stále ub
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)
Odpovedať na inzerát