Ponuka práce > Zujímavý privýrobok na pár hodín denne z pohodlia domova

Zujímavý privýrobok na pár hodín denne z pohodlia domova

Náplň práce

Zdraví ťa firma Aquamol!

Hľadáme ľudí ktorých baví administratívna práca, komunikácia s ľuďmi a chcú si privyrobiť či už popri práci, na dôchodku, na MD alebo vpodstate v hocijakých podmienkach, pracujete kedy chcete vy a odkiaľ chcete, to je najväčšou výhodou!

Od toho ako šikovný budete sa ďalej odvíja aj odmena, samozrejme veď to dáva zmysel...(taktiež ľudí motivuje "kopnúť do vrtule" :D )

Pohovory sa konajú buď v Bratislave alebo v Košiciach, tak neváhaj a kontaktuj nás na e-mail alebo na tel.č. uvedené v inzeráte, tešíme sa na teba ;)

Na záver niečo o firme Aquamol:
Spoločnosť Aquamol má viac ako 20 ročné skúsenosti s dodávkami a údržbou filtračných zariadení na vodu. Pôsobíme teda aj ako dodávatelia a predávajúci, spolu s montážno-servisnými prácami spojené s filtrami.
Bližšie info či už o produktoch alebo význame firmy môžete nájsť na stránke www.aquamol.sk

Požiadavky

Komunikatívnosť, práca s ľuďmi (na diaľku - telefonická a e-mailová komunikácia)

Ponúkame

Možnosť kariérneho rastu
Úžasný pomocný tým
Ste pánom svojho času

Informácie o pozícii

  • Aquamol
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Obchod a predaj,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Požadované jazyky: Slovenský
  • Plat: 400 - 1200
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: Flexibilný pracovný čas
  • Vhodné pre: Mamičky na MD, Dôchodcovia
  • Miesto pracoviska: Z Domu