Ponuka práce > PROCESNÝ INŽINIER

PROCESNÝ INŽINIER

Náplň práce

Hľadáme PROCESNÉHO INŽINIERA = ASAP!
Náš klient rozširujeme tím a preto ak sa pokladáš za príjemného a zdravo-sebavedomého človeka, ktorý sa vie nadchnúť pre prácu v procesoch, potom sa určite ozvi ! Čakajú ťa nasledovné činnosti:
- starostlivosť o existujúce procesy pre montážne linky
- optimalizácia procesov na montážnych liniek
- analýza problémov v procese a navrhovanie riešení
- vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov
- zavedenie novej technológie do procesu
- rozdelenie montáže na jednotlivé operácie, tvorba návrhu logistiky dodávok na montážne linky
- reporting

Požiadavky

- VŠ (technický smer, strojnicka fakulta)
- skúsensoti s výrobnými procesmi
- analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť
- nadšenie pre tímovú prácu
- výhodou prax na pozicii technológ, konštruktér, procesný inžinier

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom