Ponuka práce > ZOHRAJ KĽÚČOVÚ ÚLOHU V OBLASTI NÁKUPU (NEMECKÝ JAZYK, ZAŠKOLENIE V NEMECKU)

ZOHRAJ KĽÚČOVÚ ÚLOHU V OBLASTI NÁKUPU (NEMECKÝ JAZYK, ZAŠKOLENIE V NEMECKU)

Náplň práce

Nový rok prináša okrem predsavzatí aj nové obchodné projekty, vytvárajúce zaujímavé pracovné miesta. Jeden taký sa práve začal a týka sa oblasti taktického nákupu rôznorodého technického materiálu pri pozemných stavbách.

- Prvé tri mesiace stráviš intenzívnym školením priamo v Nemecku, kde ti tvoji kolegovia odovzdajú potrebné „know-how“ a zodpovedia na všetky tvoje ako? / kde? / prečo? / komu? / koľko? / kedy? / kam? / odkiaľ? / načo? otázky.
- Aj po návrate na Slovensko budeš s nemeckými kolegami úzko spolupracovať. Po zadaní a naplánovaní stavebného projektu budeš musieť vyhľadať a preveriť lokálnych dodávateľov technického materiálu, ako napr. optické vlákna, káble, rozvody a podobne.
- Následne spolu s kolegami vyberieš tú najvhodnejšiu z možností a postaráš sa o dotiahnutie spolupráce a všetku administratívu (nastavenie podmienok spolupráce, vytvorenie objednávky, dohliadnutie na správne a včasné dodanie materiálu).
- Ak sa čokoľvek skomplikuje, budeš to práve ty, kto danú situáciu vyrieši. Za kolegami a dodávateľmi v Nemecku občas aj vycestuješ.

Požiadavky

Ak ťa pozícia zaujala, radi sa s tebou stretneme na pohovore. Je však potrebné, aby si spĺňal/a nasledovné:

- Nemecký jazyk na úrovni B2/C1 – táto podmienka je jednoducho „nepriestrelná“, nemčinu využiješ naozaj denne a aj pri obchodnej komunikácii – musí výborne znieť a byť gramaticky v poriadku
- Anglický jazyk na úrovni A2 – tu naozaj postačí, ak ťa písomná komunikácia v angličtine neprinúti k úteku
- Pracovná skúsenosť v oblasti obchodnej, prípadne ekonomickej administratívy / zákazníckej podpory / nákupu alebo inej príbuznej oblasti popri štúdiu či na full-time
- Časová flexibilita spojená so školením a služobnými cestami v Nemecku
- Záujem o technickú/IT oblasť bude pre teba obrovskou výhodou, nie je však podmienkou – všetko podstatné ťa samozrejme naučia (ak však aspoň tušíš čo je to optický kábel, koaxiál a podobne, bude sa ti na začiatku o niečo ľahšie dýchať)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - výkonnostný bonus - voliteľné benefity (Cafeteria) - plne hradené stravné lístky - flexibilný pracovný čas - doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti - sick days - príspevok na jazykové vzdelávanie - zľava na vybrané produkty spoločno
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)
Odpovedať na inzerát