Ponuka práce > OBRÁBAČ KOVOV - FRÉZAR

OBRÁBAČ KOVOV - FRÉZAR

Náplň práce

Pre úspešnú automobilovú spoločnosť so sídlom v Prešove momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Frézar.

Vašou náplňou práce bude:
- obrábanie kovových materiálov
- výroba montážnych prípravkov, náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie
- navrhovanie zlepšení na dosiahnutie produktivity a kvality
- práca na fréze, rovinnej brúske, pásovej píle, sústruhu

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Stredoškolské vzdelanie - strojárske
- Prax s obrábacími strojmi: frézovačka, roviná brúska, sústruh, pásová píla
- Technické a analytické myslenie
- Zodpovednosť, zručnosť a precíznosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo, Technické profesie,
  • Plat: Od 700 EUR do 750 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Bonusy/ mesačný, výkonnostný, dovolenkový, vianočný/
  • Miesto pracoviska: Pre?ov